САЛОН НАТУРАЛЬНОГО КАМНЮ

Про компанію

Залишити заявку
Потрібна консультація або залишилися питання стосовно товарів або послуг - заповніть форму і ми зв'яжемося з вами найближчим часом
Ваше ім'я*
Телефон*
Повідомлення
Про компанію Про компанію
Pietra - передова компанія, що займається виготовленням декоративних виробів з натурального каменю для вашого будинку. Завдяки великому досвіду і проходженню найсучаснішими технологіями у нас ви знайдете все, що стосується вишуканого декорування.
Про компанію
Вироби з натурального каменю для вашого будинку
about-main about-main
Наша продукція
Натуральний камінь та вироби з нього
Асортимент натурального каменю зростає, у зв'язку зі зростаючим попитом на природні матеріали. Пропонуємо Вам вибрати природний камінь, найбільш підходящий під Ваші потреби.
about-main

Про компанію

Фабрика натурального каменю PIETRA – місце, де первозданна краса дарів природи перетворюється у вишукані вироби для інтер'єру. Понад 30 років досвіду в області каменеобробки, новітнє італійське обладнання і натуральні камені преміум-якості – наші головні, але не єдині переваги. Ми створюємо і продаємо елементи декору, які поєднують монументальність і витонченість, елегантність і міць, розкіш і лаконічність. У нас ви можете замовити столи, двері, барні стійки, сходи, мозаїки та панно з каменю, обробку фасадів і навіть весь інтер'єр цілком.

Наша концепція

Кожен клієнт компанії PIETRA отримує тільки краще. Це означає, що ми завжди:

  • йдемо в ногу з часом, оснащуємо своє виробництво інноваційною технікою;
  • піклуємося про безперервне підвищення кваліфікації своїх співробітників;
  • працюємо з каменем вищого сорту, не допускаючи жодних компромісів з якістю;
  • уважно ставимося до кожного побажанням замовника, реалізовуючи його найсміливіші та оригінальні ідеї.

Такий підхід допомагає нам зберігати одну з провідних позицій в області каменеобробки та виготовлення продукції з натурального каменю.

Наші переваги

Ми цінуємо час, але не економимо на ресурсах. Тому забезпечуємо своє виробництво:

  • інноваційними роботизованими верстатами, які дозволяють звести до мінімуму людський фактор і виконувати замовлення в найкоротші терміни. Цим же гарантується і бездоганна якість готових виробів: ідеальні зрізи, найтонші стики;
  • ексклюзивним і практичним матеріалом, термін придатності якого – трохи менше вічності;
  • прямими постачаннями каменю з Італії, Туреччини, Бразилії, Індії, Мадагаскару тощо;
  • аристократичною палітрою кольорів, в якій є все багатство природних відтінків.

Багаторічний досвід роботи, значний багаж успішних проєктів, гнучка цінова політика і клієнтоорієнтованість – те, чого ми вже досягли, але на чому не збираємося зупинятися.

Сервіс

Для нас в пріоритеті: увага до деталей, продуманість і індивідуальний підхід до кожного проєкту, незалежно від його масштабності (приватний будинок, офіс або інфраструктурний об'єкт). Все, що ми створюємо з каменю, – від ванних кімнат і кухонних фасадів до підлоги, плінтусів і розеток – це гарантія ексклюзивності, стилю і довговічності.

Шоурум

Ми даємо клієнтам можливість своїми очима розглянути реальні зразки каменю, який завжди в наявності у нас в шоурумі та на складі. Надаємо детальну інформацію про всі переваги цього природного матеріалу і способи його обробки. Даємо можливість відчути його фантастичну текстуру на дотик. Ми цінуємо свою репутацію, тому нашим замовникам не знайома ситуація «очікування і реальність».

Наші принципи
Якість і унікальність

Колектив нашої компанії націлений на збереження провідної позиції в області каменеутворення і в сегменті виготовлення та продажу виробів з каменю. Для реалізації цієї програми ми оснащуємо наше підприємство новітнім італійським обладнанням і постійно підвищуємо класифікацію персоналу.

Для виготовлення своєї продукції ми набуваємо сировину тільки вищого гатунку, гарантуючи високу якість виробів, що випускаються. Підлога, стіни, душові кабіни, мийки, сходи це далеко не весь перелік того, що тут є

about-principle
Послуги
Продуманий сервіс
Виготовлення виробів з натурального каменю — один із пріоритетних напрямків діяльності компанії PIETRA. Цей матеріал характеризується високою міцністю та довговічністю. Кам'яні витвори надають приміщенню неповторний стиль й індивідуальність. Ми втілимо в життя всі ваші бажання. Створюємо будь-які продукти за спеціальними проєктами.
about-showroom
Місце, яке надихає
Наш шоурум
У будь-якому інтер'єрі, де є натуральний камінь, присутній особлива природна сила, по відчуттях незрівнянна більше ні з чим. Тому до вибору мармуру або граніту треба підходити з великою увагою. Вигадливий, весь в прожилках камінь здається гладким, але варто провести рукою - розумієш, що очі обдурили.
360