САЛОН НАТУРАЛЬНОГО КАМНЮ

Залишити заявку
Потрібна консультація або залишилися питання стосовно товарів або послуг - заповніть форму і ми зв'яжемося з вами найближчим часом
Ваше ім'я*
Телефон*
Повідомлення
Сходи
Багато архітекторів часто задають собі питання, чому сходи з натурального каменю так часто зустрічаються в стінах старовинних палаців, садиб і будинків аристократів? Відповідь проста! Все завдяки естетичному вигляду, довговічності, надійності і простоті догляду. Такими ексклюзивними елементами декору прикрашають свій будинок любителі класики і стилю ретро.
Сходи
ми пропонуємо
Замовити сходи

Для виготовлення сходів і сходинок нерідко використовують дорогу сировину, що підкреслює статус і елітну атмосферу приміщення. Сучасні технології обробки природних порід дозволили значно розширити асортимент будівельних матеріалів в Україні. Для створення всіляких елементів декору, починаючи від сходинок і підвіконь, і закінчуючи дрібними деталями інтер'єру, використовується не тільки штучна сировина, а й натуральні мінерали. 

Переваги

Види сходів та їх особливості 

Зважившись замовити конструкції з натурального каменю, необхідно чітко розуміти, якого виду потрібен елемент. Від цього залежить не тільки його зовнішній вигляд, а й догляд, особливості експлуатації. Найбільш популярними є моделі з прямими і забіжними сходинками, гвинтові і розстібні сходи. Розглянемо кожен з варіантів докладніше:

1. Сходи з прямими сходинками. 

Це популярний варіант, який має свої особливості. Він вважається перевіреною часом класикою. Найчастіше за формою це стандартний прямокутник зі сходинками, що мають рівну ширину і довжину. У приватних будинках можна зустріти як одно-, так і двомаршеві варіанти. Відрізняються вони кількістю похилих частин зі сходинками. Двомаршеві аналоги більш привабливі та варіативні. Незважаючи на простоту, сходи з прямими сходинками можуть виглядати розкішно завдяки дорогому виду матеріалів, з якого вони виготовлені.

2. Сходи з забіжними сходинками. 

Головною відмінністю подібних моделей вважається форма. Їх довгі краї не йдуть паралельно. Внутрішня сторона і зовсім значно коротша, ніж зовнішня. Основною характеристикою такого елементу декору є те, що зі зміною кута нахилу сходи змінюють напрямок. Багато хто стверджує, що через свої складні форми подібні конструкції небезпечні. Але це не зовсім так. Якщо сходи грамотно спроектовані і виконані з якісних матеріалів, то боятися нічого. При цьому їх форма може бути абсолютно будь-яка ー все залежить від фантазії домовласника. Єдине, про що не варто забувати, ー про ретельний розрахунок. 

3. Гвинтові сходи. 

Це простий варіант забивних сходинок, розташованих навколо стовпа, який виступає в ролі несучого елемента. Найчастіше використовують для значної економії простору в приміщенні. Багато хто віддає перевагу подібній альтернативі навіть при наявності великої площі. Такі елементи декору красиво прикрасять приміщення, тим більше, коли вони виконані з дорогих матеріалів. 

Багато дизайнерів, що працюють в класичних і сучасних стилях, настійно рекомендують використовувати саме кручені сходи. Особливо це актуально, якщо вибрати інші різновиди, наприклад, коли опорою є не центральна колона посередині, а стіни на куті. Але в будь-якому випадку це досить складні конструкції, до яких потрібен професійний підхід. Фахівці нашої компанії вислухають всі побажання і допоможуть створити конструкцію, відповідну авторським задумом. 

4. Розстібні сходи. 

Про ці конструкції варто поговорити окремо. Їх рідко зустрінеш в кімнатах для гостей, найчастіше використовуються як парадні. Багатьох цікавить, звідки походить така назва. Вся справа в тому, що вони «розчиняються» новими, більш широкими маршами. До того ж можуть мати вільний простір між ярусами. У порівнянні з іншими варіантами вони ширші, бувають абсолютно різних форм. Залежно від виду інтер'єру перший марш найчастіше декоративно оформлений, що підкреслює дорогий вид парадної зали. 

Догляд за натуральними матеріалами не вимагає багато часу і проходить без клопоту. Це можливо завдяки гладким поверхням і стійкості до зношування. Стильні сходи з каменю зустрічаються в житлових будинках, офісах, бізнес-центрах. 

Матеріали для сходів з натурального каменю 

Найбільш затребуваною сировиною для створення розкішних сходинок в будинку є мармур і граніт. Вони досить міцні, що дозволяє витримувати вагу людей, які день у день будуть ходити по них. До того ж натуральний камінь довго зберігає привабливий, дорогий вид. Існує величезна кількість різних відтінків і візерунків, серед яких легко підібрати потрібний для дизайну варіант. 

Компанія PIETRA надає величезний асортимент матеріалів, де кожен зможе знайти щось до душі. Окрім цього, ми пропонуємо консультації досвідчених фахівців. Вони допоможуть підібрати матеріал і відповідну форму, виконають необхідні розрахунки. Звертайтеся! Ми працюємо з каменем більше 10 років.

 

каталог каменю
Гранит
Ціна за м2 - договірна
Blue Persa
Підвіконня з граніту
Ціна за м2 - договірна
Підвіконня з граніту чорне
Кварцит
Ціна за м2 - договірна
Сріблястий колотий
Лабрадорит
Ціна за м2 - договірна
Blue Pearl 1
Мармур
Ціна за м2 - договірна
Sahara Noir NEW
Оникс
Ціна за м2 - договірна
Onice Sultano
Підвіконня з мармуру
Ціна за м2 - договірна
Підвіконня з мармуру біле
Напівкоштовні камені
Ціна за м2 - договірна
Petrified Wood Yellow Polished
Травертин
Ціна за м2 - договірна
Травертин Титаніум Елоу VC