САЛОН НАТУРАЛЬНОГО КАМНЮ

Залишити заявку
Потрібна консультація або залишилися питання стосовно товарів або послуг - заповніть форму і ми зв'яжемося з вами найближчим часом
Ваше ім'я*
Телефон*
Повідомлення
Фасади
Натуральний камінь для фасаду ー кращий матеріал на ринку України, який дозволяє якісно виконати зовнішні оздоблювальні роботи і отримати довговічний результат. Природна натуральність, неперевершені декоративні властивості, екологічна чистота, високий рівень стійкості до несприятливих впливів навколишнього середовища ー це все про нього.
Фасади
ми пропонуємо
Замовити фасади

Фасади з натурального каменю виходять граційними, елегантними та сучасними. Вони не втрачають актуальність десятки років. У нашій компанії ви можете замовити весь спектр робіт з проектування та купити матеріали. Фахівці Pietra допоможуть зробити вдалий вибір і втілять у життя унікальні ідеї. Перед наданням послуг надаємо всю необхідну інформацію в режимі консультацій по телефону або при особистих зустрічах. Натуральний камінь для фасаду буде не тільки прикрашати будівлю, але і відповідати кліматичним особливостям місцевості. Підберемо найкращий матеріал за зовнішніми параметрами, характеристиками і побажаннями до дизайну. Результат ーвишукана монументальна обробка, яка прослужить десятиліття без втрати первинних якостей. 

Переваги

Матеріали для облицювання: види та їх особливості 

Ми реалізуємо якісний, сертифікований натуральний камінь для фасадів будинків: 

 •  граніт; 
 •  кварцит; 
 •  травертин; 
 •  онікс; 
 •  мармур. 

Який облицювальний натуральний камінь краще купити для фасаду? Робіть вибір, відштовхуючись від своїх побажань і погодних умов місцевості, де знаходиться будинок. В даному випадку не ціна виступає ключовим фактором. Натуральні камені відносяться до дорогих матеріалів. Коротко розповімо про кожен різновид. 

Фасади з граніту ー незмінна класика. Матеріал характеризується високою щільністю і мінімальним вологопоглинанням. Фасади виходять зносостійкими, не вигоряють на сонці, залишаються незмінними після тривалих агресивних впливів (наприклад, період проливних дощів). У граніта високі показники звукової і теплової ізоляції, що істотно покращує умови життя. 

Фасади з травертину ー кращий вибір для цінителів античності, витонченості. Цей натуральний камінь робить будівлю граціозною, повітряною. Він володіє великим набором переваг, поєднує в собі плюси мармуру і вапняку, так як утворився за допомогою переходу одного із зазначених матеріалів в інший. Колірна палітра травертину складається з бежевих і коричневих відтінків. 

Багато жителів України розглядають обробку будинку з натурального кварциту як підходящий варіант. Камінь дозволяє спроектувати фасад з урахуванням сучасних тенденцій і побачити посмішку на обличчі найвибагливішого замовника. Чому? Купити кварцит для облицювання варто через наступні причини: 

 •  стійкість до низьких і високих температур; 
 •  довговічність; 
 •  відсутність реакцій на кислотний вплив; 
 •  незмінність кольору після десятиліть експлуатації; 
 •  високі бактерицидні якості. 

Фасади з кварциту не накопичують радіацію, не саморуйнуються. 

Тепер про онікс. Його рідко купують для обробки фасадів. Переважно він використовується при проведенні внутрішніх робіт. Якщо вам сподобався саме цей оздоблювальний камінь, замовити фасад з нього можна в нашій компанії. До його основних переваг відносяться наступні: здатність акумулювати тепло, стійкість до грибка і цвілі, простота в обробці. Зовнішні характеристики шикарні! Щоб побачити можливі варіанти обробки з оніксу, звертайтеся до менеджера Pietra. 

Тепер торкнемося розкішних фасадів з мармуру. У природі існують камені різних кольорів, кожен з них має неповторний малюнок. Для оздоблення будинків і котеджів майстри рекомендують використовувати матеріали сірих відтінків унаслідок стійкості до всіх негативних впливів. Однак варто розуміти, що вони виглядають не так дивовижно, як білі і кольорові аналоги. 

Корисно: в Україні не відбуваються серйозні природні катаклізми, тому підбирайте прийнятний для вас варіант по відтінку. 

Мармурові фасади ー це поєднання: 

 •  надійності і міцності; 
 •  багатого вигляду і завжди актуального дизайну; 
 •  екологічної чистоти і стійкості до радіаційного випромінювання; 
 •  водостійкості і невибагливості у догляді . 

Кольорову гаму мармуру, яку ми використовуємо в роботі, Вам покаже менеджер Pietra. 

Чому варто звернутися до нас? 

Pietra ー компанія, де втілюють в реальність сміливі ідеї та допомагають створити максимально комфортні умови для життя. Ваш будинок стане фортецею і зразком для наслідування. Команда професіоналів Pietra працює так, щоб кожен клієнт залишився задоволений результатом і в майбутньому знову звернувся для замовлення послуг. Ми створимо дизайн фасаду з нуля або за Вашим проектом, враховуючи задані параметри. 

Звертаючись до нас, клієнти одразу бачать, яким буде результат. Комплекс робіт з проектування передбачає наступне: 

 •  3D-рендеринг; 
 •   створення деталізованих креслень; 
 •   архітектурне проектування; 
 •   розрахунок несучої здатності. 

Ми покажемо зразки матеріалів, можна порівняти переваги відповідних варіантів, щоб Ви зробили правильний вибір. Звертайтеся!

каталог каменю
Гранит
Ціна за м2 - договірна
Black Mosaic
Підвіконня з граніту
Ціна за м2 - договірна
Підвіконня з граніту чорне
Кварцит
Ціна за м2 - договірна
Сріблястий колотий
Лабрадорит
Ціна за м2 - договірна
Lemurian
Мармур
Ціна за м2 - договірна
Alexander Black
Оникс
Ціна за м2 - договірна
Onice Smeraldo
Підвіконня з мармуру
Ціна за м2 - договірна
Підвіконня з мармуру біле
Напівкоштовні камені
Ціна за м2 - договірна
Agate Umbra
Травертин
Ціна за м2 - договірна
Травертин Класіко VC