САЛОН НАТУРАЛЬНОГО КАМНЮ

Залишити заявку
Потрібна консультація або залишилися питання стосовно товарів або послуг - заповніть форму і ми зв'яжемося з вами найближчим часом
Ваше ім'я*
Телефон*
Повідомлення
Колони
Колони ー ефектне перетворення інтер'єру приміщення
Колони
ми пропонуємо
Замовити колони

Протягом багатьох років кам'яні колони не тільки відігравали важливу роль в дизайні інтер'єру та екстер'єру, а й служили частиною архітектурної конструкції. Напевно, кожен поціновувач стильних і естетичних приміщень знайомий з ними і розуміє, для чого вони потрібні. Обираючи колони, слід знати, що вони складаються з декількох частин, виготовляються різними способами з різних матеріалів. Познайомимося з цим елементом більш докладно. 

Як з'явилися колони з натурального каменю 

Несуча основа, що представляє собою стовпи циліндричної форми, що поєднують стелю і арку, ー так можна охарактеризувати колони, спочатку служили в якості опори. Вони вважаються несучим елементом, тому головною властивістю є міцність. Іншими словами, матеріал, з якого виготовляють конструкції, повинен бути міцним, надійним, стійким до зносу. 

Вперше колони використовували на території Стародавнього Єгипту. Отже, в третьому столітті до нашої ери зведена знаменита піраміда Джосера. У ній несучими елементами були циліндричні фігури, що складаються з черепашника. Складові частини колони не змінилися до цього часу,  і залишаються незмінними: 

  1. База. Так називають нижню частину елемента, що приймає на себе вагу, яка тисне на конструкцію. Нерідко для створення красивого інтер'єру її прикрашають декоративними матеріалами. 
  2. Стовбур. Це основа колони.
  3. Капітель. Головною функцією даного елемента є розподіл навантаження по всіх частинах колони. Багато хто вважає, що саме ця деталь найбільше виділяється в цілісному сприйнятті конструкції.

Як єгиптяни змогли виготовити і встановити колони, до сих пір є секретом для людства. Несучі елементи були прикрашені тонким орнаментом, різного виду квітами і листям. Найбільше вражають їхніх капітелі. Вони виділяються тонкими естетичними візерунками, оформлені у вигляді скульптур відомих богів Єгипту. Піраміди не дожили до наших днів, але їх несучі основи стали невід'ємною частиною багатьох інтер'єрів житлових і комерційних об'єктів нерухомості. 

Переваги

Особливості виготовлення 

Сучасні колони і напівколони часто використовують для декоративних цілей. Неважко здогадатися, що найкращим матеріалом для їх створення є натуральний камінь. Для виготовлення застосовують граніт, мармур, травертин. Ці матеріали найбільше підходять з причин своєї міцності. Вони радують око естетичним видом і виконують опорну функцію. 

Саме від матеріалу залежить, як довго колона буде служити. Найчастіше вибір падає на граніт і мармур. Чому? Відповідь дуже проста: через міцність і багатство кольорової гами. Вироби, виконані з цих матеріалів, є унікальними і неповторними. Крім цього, думка про те, що індивідуальності їм додає не рука людини, а сама природа, викликає захоплення. 

Для виготовлення колон використовується безліч різних стилів, серед яких варто вибрати найбільш підходящий. Найпопулярнішим є класика. Для неї характерна наявність бази, основи і капітелі. Найчастіше елементи виконані з екологічно безпечного мармуру. У класичному стилі застосовують три види колон: іонічні, доричні, коринфські.

Якщо класика не приваблює, можна вибрати альтернативний варіант. Такі колони не мають чітких обмежень і часто виконані в незвичайному стилі: 

  1. Єгипетський ー  відрізняється наявністю багатого розпису. 
  2. Етнічний ー  демонструє елементи декору різних народів. 
  3. Бароко ー  має велику кількість дрібних деталей, вважається незвичайним і химерним. 
  4. Модерн ー сучасний стиль, найбільше виділяється кривизною ліній. 

Колона ー це цікавий  прийом для перетворення дизайну приміщення. Щоб вона гармонійно вписалася й довго служила, необхідно серйозно підійти до вибору форми і матеріалу для створення даного елемента. З цим відмінно впорається наша компанія. Ми пропонуємо широке розмаїття моделей і сировини для виготовлення декоративних конструкцій. При цьому ціна колони з натурального каменю залишається однією з найбільш демократичних на ринку України. 

PIETRA ー ефектні ідеї для вашого інтер'єру 

Наша компанія пропонує купити кам'яну колону, яка ідеально впишеться в наявний дизайн. За допомогою досвідчених фахівців нескладно підібрати всілякі орнаменти, форми, візерунки і кольори натуральних каменів. Звернувшись до оператора, Ви отримаєте професійну консультацію і дізнаєтеся, який мінерал найкраще впишеться в представлений стиль приміщення. Ми запропонуємо тип несучого елемента, форму та інші параметри, враховуючи особливості дизайну, в якому буде проводитися установка. 

На нашому сайті можна замовити колону з натурального каменю для прикраси альтанки в саду або фасаду будівлі. Завдяки цікавим малюнкам та візерункам, великому асортименту забарвлень, різних на дотик поверхонь, ми допомагаємо перетворити інтер'єр не тільки житлового, а й комерційного приміщення. 

Професіоналізм і великий досвід співробітників ー відмінні риси нашої компанії. До нас не тільки повертаються повторно, а й рекомендують друзям, родичам, колегам. 

PIETRA ー красиві і якісні колони на довгі роки.

 

каталог каменю
Гранит
Ціна за м2 - договірна
Magma Gold
Підвіконня з граніту
Ціна за м2 - договірна
Підвіконня з граніту чорне
Кварцит
Ціна за м2 - договірна
Перла Венато
Лабрадорит
Ціна за м2 - договірна
Blue Pearl
Мармур
Ціна за м2 - договірна
Breccia Capraia
Оникс
Ціна за м2 - договірна
Онікс Грін Персіано Лайт
Підвіконня з мармуру
Ціна за м2 - договірна
Підвіконня з мармуру біле
Напівкоштовні камені
Ціна за м2 - договірна
Amazonite
Травертин
Ціна за м2 - договірна
Травертін Ноче CC