САЛОН НАТУРАЛЬНОГО КАМНЮ
Залишити заявку
Потрібна консультація або залишилися питання стосовно товарів або послуг - заповніть форму і ми зв'яжемося з вами найближчим часом
Ваше ім'я*
Телефон*
Повідомлення
Підвіконня
Підвіконня з натурального каменю найбільш значимий елемент інтер'єрної композиції. У сучасних будинках зустрічаються абсолютно різноманітні віконні прорізи, в тому числі з панорамним склінням або еркерами. І місце на підвіконня може віддаватися дійсно значне
Підвіконня
ми пропонуємо
Замовити підвіконня

Підвіконня з натурального каменю найбільш значимий елемент інтер'єрної композиції. У сучасних будинках зустрічаються абсолютно різноманітні віконні прорізи, в тому числі з панорамним склінням або еркерами. І місце на підвіконня може віддаватися дійсно значне. За допомогою натурального каменю можна обіграти дизайн і втілити все найдивовижніші ідеї.

Конструкції різноманітних форм і розмірів підійдуть для різних інтер'єрів в залежності від їх стилю. Підвіконня з торцями прямих форм цікаво будуть виглядати в сучасних інтер'єрах. А ось закруглені елементи - в класичному оформленні.

Застосовуючи в інтер'єрі онікс, травертин, лабрадорит, мармур або граніт, ми привносимо естетичність і привабливість приміщенню, виконуючи унікальну дизайнерську задумку.