САЛОН НАТУРАЛЬНОГО КАМНЮ

Підвіконня

Залишити заявку
Потрібна консультація або залишилися питання стосовно товарів або послуг - заповніть форму і ми зв'яжемося з вами найближчим часом
Ваше ім'я*
Телефон*
Повідомлення
Підвіконня
Підвіконня з натурального каменю ー стильне рішення в інтер'єрі
Підвіконня
ми пропонуємо
Замовити підвіконня

Особливості вибору підвіконь з каменю для сучасних інтер'єрів

Щоб зробити інтер'єр будинку чи квартири стильним та модним, власники вдаються до перетворення практично кожної деталі. Приділяється увага й підвіконням, які виготовляються із різних матеріалів, у т. ч. пластик, дерево. Наймоднішими є вироби з каменю, пропоновані у різноманітності дизайнів, що дозволяє вибрати відповідний варіант залежно від стилю оформлення кімнати.

Переваги підвіконь з каменю

Підвіконня виконують не лише декоративну роль, підкреслюючи віконну систему, а й практичну. На поверхні розміщуються кімнатні квіти чи різні предмети. Вироби з натурального каменю мають велику популярність, що обумовлено їх численними перевагами:

  1. Високі показники міцності. Матеріал витримує значні навантаження. Він не прогинається від важких предметів, на поверхні не залишається подряпин, та, крім того, протягом усього терміну служби виробу зберігають свій первісний вигляд.
  2. Екологічна безпека. Підвіконня з натурального каменю не впливають на здоров'я людини. Крім того, їх не потрібно покривати емалями як дерев'яні конструкції.
  3. Простота догляду. На поверхні кам'яних виробів осідає пил, накопичуються різні забруднення, проте питання вирішується шляхом використання вологої тканини, за допомогою якої можна швидко та ефективно очистити підвіконня.
  4. Великий термін служби. Вироби із каменю служать дуже довго, при цьому зберігають свій первісний вигляд. У процесі експлуатації підвіконня з натурального каменю не розчарують власників у їхньому виборі. Вироби виготовляються з таких поширених матеріалів, як мармур, онікс та граніт.

Окремо розглядається така перевага, як унікальний зовнішній вигляд підвіконь з каменю, оскільки малюнок на всіх фрагментах з мармуру відрізнятиметься. Причому малюнки, які лежать на поверхні створюються не штучним шляхом, а природним. Встановлюючи такі конструкції в будинку, його власники наголошують на своєму витонченому смаку.

Підвіконня із природного каменю: характеристика

Якщо заплановано встановлення кам'яного підвіконня, тоді перед власниками постають питання якості, дизайну, варіантів профілів та типу сировини, з яких вони виготовляються. Велика різноманітність моделей ускладнює процес вибору найбільш підходящої модифікації. Адже виріб повинен не просто вписуватися в дизайн приміщення, але ще й задовольняти низку важливих вимог: міцність, довговічність, надійність.

Конструкції з італійського мармуру користуються великою популярністю, адже пропоновані варіанти підвіконь відрізняються чудовим зовнішнім виглядом та відмінною якістю. Завдяки великій різноманітності варіантів підвіконь за забарвленням і малюнками, у нас можуть підібрати відповідні моделі навіть найвибагливіші покупці. Ми пропонуємо мармурові конструкції, починаючи від ніжних та витончених постільних тонів, і закінчуючи яскравими та незвичайними відтінками. Любителі ексклюзиву можуть зупинитися на моделях чорного чи білого кольору із глянсовою поверхнею. Мармур вважається найпіддатливішим видом каменю, завдяки чому створюються вироби різних форм та модифікацій.

У нас також є варіанти підвіконь із граніту. Цей матеріал характеризується строгістю стилю, а його монолітна конструкція гарантує високу стійкість до навантажень та довговічність. Зазвичай підвіконня із граніту встановлюються в офісах, банках, бізнес-центрах. Для будинку вироби використовуються в окремих випадках.

Ще один вид природного каменю, з якого виготовляються підвіконня – онікс. Цей матеріал відрізняється не лише високою вартістю, але й привабливим зовнішнім виглядом. Онікс є напівдорогоцінним каменем, який створює надзвичайний ефект при різних видах освітлення. Оптимальний варіант для тих, хто вважає за краще оформити приміщення в будинку або квартирі в класичному чи сучасному стилі.

Різновиди торцевих профілів кам'яних підвіконь

Кам'яні підвіконня пропонуються у наступному розмаїтті на вигляд торцевого профілю. Різновиди:

  1. Полиця. Стандартний варіант із прямими кутами. Більш доступний за ціною (дешевший за інших), так як не потребує додаткової обробки, але при цьому його основний недолік полягає в необхідності убезпечення кутів від ударів.

      2. Скошена полиця. Кути мають ухил по периметру верхньої поверхні. Відсутність гострих крайок виключає можливість утворення сколів під час експлуатації.

       3. Подвійний скіс. Ухил є не тільки на верхній частині, але і на нижній.

        4. Вал. Кути мають закруглену форму (перетин у вигляді кола).

         5. Четверний вал. Закруглена форма кутів зменшується до нижньої поверхні. Відрізняється від валу тим, що має більший радіус, а переріз формою дорівнює чверті кола.

        6. Заокруглена поличка. Є незначне заокруглення кутів верхньої поверхні. Має подібність до типу скошеної полиці.

        7. Астрагал. Одна із складних форм виготовлення кутів, яка має одночасно прямий кут та округлену форму.

        8. Напівастрагал. Відрізняється від астрагал тим, що верхня частина закруглена, а нижня має строгу форму з прямими кутами.

       9. Подвійний астрагал. Напівкругла частина має двосторонню облямівку зверху та знизу.

     10. Каблучок. Перетин має форму двох дуг. Нижня дуга увігнута, а верхня має опуклість.

    11. Викружка. Увігнутий зпил із перетином чверті кола.

    12. Полиця з кружкою. Увігнута форма сформована по верхній частині поверхні.

   13.  Астрагал із викружкою. Увігнута форма присутня знизу.

    14. М'який укіс. Верхня частина має заокруглені кути, а нижня утворює скошене ребро.

    15. М'яка кружка. Увігнута форма знизу, яка плавно переходить між двома різними видами перерізів.

Вибрати найбільш привабливий варіант форми торцевого профілю можна виходячи з представлених фото зразків.

Великий вибір підвіконь у компанії Pietra

Вироби з натурального каменю найкраще впишуться в дизайн будь-якого приміщення. Для кімнат, оформлених в авангардному дизайні підійдуть моделі темних відтінків. Світлі кольори сприяють створенню яскравого акценту в інтер'єрі, а мінерали з полірованою поверхнею створять надзвичайну атмосферу тепла, комфорту та затишку. Нижче представлена ​​таблиця розмірів та цін на підвіконня з каменю з лівою кромкою.

Лицьова кромка

Глибина підвіконня, мм

                       Ціна, $/м. пог

 

З встановленням

 

Без встановлення

Стандарт

           100

             33

             30

           150

             45

             41

           200

             57

             52

           250

             69

             62

Скошена

           300

             81

             73

           350

             93

             84

           400

           105

             95

Фігурна

           450

           117

           105

           500

           129

           116

           550

           141

           127

З прогином

           600

           153

           138

           650

           165

           149

           700

           177

           159

Стандартний, скошений

20-40 x 6 (ВxШ)

             10

             7

Кам'яні підвіконня – це не тільки надійно, а й сучасно. Завдяки великій різноманітності варіантів виконання, вироби можна підібрати під будь-який стиль. Ціна на конструкції в Україні залежить від різних факторів. Важливо враховувати тип матеріалу, його розміри, колір та тип профілю. Наші фахівці допоможуть вибрати підходящий варіант, щоб він ефектно вписався у дизайн різних приміщень будинку, квартири, офісу чи інших комерційних приміщень. Пропоновані моделі – це ідеальний баланс ціни та якості.

каталог каменю
Гранит
Ціна за м2 - договірна
Black Mosaic
Підвіконня з граніту
Ціна за м2 - договірна
Підвіконня з граніту чорне
Кварцит
Ціна за м2 - договірна
Фьюжен Вау
Лабрадорит
Ціна за м2 - договірна
Labradorite papillon
Мармур
Ціна за м2 - договірна
Alexander Black
Оникс
Ціна за м2 - договірна
Онікс Нуволато
Підвіконня з мармуру
Ціна за м2 - договірна
Підвіконня з мармуру біле
Напівкоштовні камені
Ціна за м2 - договірна
Petrified Wood Brown Leather
Травертин
Ціна за м2 - договірна
Травертин Титаніум Елоу VC