САЛОН НАТУРАЛЬНОГО КАМНЮ

Залишити заявку
Потрібна консультація або залишилися питання стосовно товарів або послуг - заповніть форму і ми зв'яжемося з вами найближчим часом
Ваше ім'я*
Телефон*
Повідомлення
Скульптури
Тяга до створення прекрасного супроводжувала людей в усі віки. Мистецтво скульптури виникло на зорі людства, отримало розвиток в часи великих древніх цивілізацій Єгипту та Риму, античної Греції, досягло апогею в епоху Відродження. Сьогодні фігури з каменю є невід'ємною деталлю ландшафту міських парків і садів, використовуються для оформлення інтер'єру заміських будинків і адміністративних приміщень, часто прикрашають присадибні ділянки. Новий час приніс велику різноманітність матеріалів, проте найпопулярніший ー це, безперечно, камінь.
Скульптури
ми пропонуємо
Замовити скульптури

Види скульптур 

Існує безліч різновидів творів скульптурного мистецтва, які можна поділити на два основних типи ー круглі і рельєфні. До першої групи належать об'ємні статуї, які розміщуються у відкритому просторі і доступні в круговому огляді. Це може бути статуя (в зріст людини або вище) або група таких, торс, бюст, маленька статуетка. Друга категорія ー рельєф, тобто опуклі зображення на площині. За ступенем опуклості вони діляться на барельєфи і горельєфи. Сюди ж можна віднести орнаменти. Цей вид скульптури застосовується для обробки як зовнішніх, так і внутрішніх стін. 

Інша класифікація ー за призначенням. Тут виділяються такі форми: 

 • монументальний тип ー масштабні сюжетні композиції. Вони створюються як частина палацово-паркових ансамблів і, як правило, присвячуються значущим історичним подіям чи діяльності видатних особистостей; 
 • декоративно-монументальні композиції, які використовуються в якості декору різних споруд. Їх головне завдання ー доповнити інтер'єр, гармонійно зливаючись з певним стилем архітектури; 
 • станкова скульптура, призначена для прикраси внутрішнього простору приміщень. В основному такі статуї (статуетки, бюсти, портрети, фігури) невеликих розмірів, вони можуть являти собою реальні образи, а також уособлювати абстрактно-символічні поняття; 
 • скульптура малих форм, до якої відносяться всілякі декоративні деталі, мініатюрні статуетки, вази. Подібні вироби створюють особливий настрій на присадибних ділянках, в садах, а також займають вагоме місце на ринку сувенірної продукції. 

Кожен з видів має свою естетичну цінність і допомагає підкреслити стиль споруди або приміщення.

Використовувані матеріали 

Статуї з натурального каменю були в тренді в усі часи. Скульптури ліпились з базальту, пісковика, вапняку, але найбільш популярними стали мармур і граніт. Каррарський білий мармур здавна славиться в усьому світі. Саме з нього створювали свої шедеври великі майстри епохи Відродження. Цей природний матеріал довговічний і неймовірно красивий. Він має безліч відтінків, починаючи від практично прозорого. Не менш високо цінувався і пластинчастий камінь, видобутий в гірських масивах острова Парос. 

Як за старих часів, так і в наш час мармур широко використовується скульпторами завдяки тому, що він легко піддається шліфуванню та поліруванню. З чудовим каменем, створеним природою, не зрівняється жоден синтетичний матеріал. Тому він широко застосовується для виготовлення предметів інтер'єру і обробки приміщень. 

Скульптури з мармуру відрізняються: 

 •  розкішним видом; 
 •  характерним блиском; 
 •  гладкою поверхнею; 
 •  неймовірними лініями і формами. 

Граніт менш піддатливий в обробці, скульптури з нього виглядають більш ваговито і монументально. Перевага матеріалу ー наявність вкраплень. Саме за рахунок цієї особливості фігури з граніту іскряться і цікаво переливаються на світлі. 

Переваги

Етапи створення скульптур 

Перетворення гранітної або мармурової брили на витвір мистецтва, яке втілює мрію замовника, ー процес тривалий і трудомісткий, що проходить в кілька стадій. По-перше, розробляється ескіз майбутньої статуї з урахуванням побажань клієнта. Далі ідея опрацьовується в зменшених розмірах, потім створюється макет в натуральну величину.

Безпосереднє виготовлення скульптури починається після узгодження проекту з замовником та вибору підходящого кам'яного моноліту. Завершальна стадія ー   монтаж готового виробу в обумовленому місці. 

Як відшукати свою мрію, або що пропонує PIETRA 

Торгові мережі пропонують широкий асортимент скульптурних виробів. Однак кожному хочеться не купити рядову типову саморобку, а знайти щось своє, унікальне і неповторне. Раціональне рішення цієї проблеми ー звернутися в компанію PIETRA, де можна замовити декоративні вироби з натурального каменю на будь-який смак. 

Фабрика працює в сфері каменеобробки більше 30 років. Регіон діяльності ー вся Україна. Пріоритетними пунктами роботи PIETRA є висока якість продукції і її унікальність. Виробнича політика компанії будується на індивідуальному підході до кожного клієнта, незалежно від масштабності замовлення: 

 1. Фабрика натурального каменю PIETRA оснащена інноваційним обладнанням. 
 2. Для виготовлення продукції використовуються високоякісні ексклюзивні матеріали, одержані безпосередньо з Італії, Туреччини, Бразилії, Індії. 
 3. Співробітники компанії постійно підвищують свою кваліфікацію. Все це дозволяє реалізувати будь-яку, найоригінальнішу ідею. Клієнт може прийти з готовим ескізом художнього виробу або ж описати свою задумку фахівцю, який допоможе втілити бажане в реальність, продумавши найдрібніші деталі.
 4. Щоб допомогти замовнику з вибором, йому надається можливість ознайомитися з наявними зразками матеріалів, розглянути їх, відчути на дотик їх текстуру, отримати детальну інформацію про властивості вибраного каменя і способах його обробки. 

Кожен, хто звернеться в PIETRA, може бути впевнений в тому, що його замовлення буде виконано якісно і в найкоротший термін.

 

каталог каменю
Гранит
Ціна за м2 - договірна
Tropical Storm
Підвіконня з граніту
Ціна за м2 - договірна
Підвіконня з граніту чорне
Кварцит
Ціна за м2 - договірна
Sequoia Brown
Лабрадорит
Ціна за м2 - договірна
Blue Pearl
Мармур
Ціна за м2 - договірна
Caravagio
Оникс
Ціна за м2 - договірна
Onice Smeraldo
Підвіконня з мармуру
Ціна за м2 - договірна
Підвіконня з мармуру біле
Напівкоштовні камені
Ціна за м2 - договірна
Agate Grey
Травертин
Ціна за м2 - договірна
Травертин Класіко CC