САЛОН НАТУРАЛЬНОГО КАМНЮ

Залишити заявку
Потрібна консультація або залишилися питання стосовно товарів або послуг - заповніть форму і ми зв'яжемося з вами найближчим часом
Ваше ім'я*
Телефон*
Повідомлення
Стільниці
Для більшості людей будинок виступає символом затишку і стабільності. Ці якості набувають особливої ​​цінності на тлі динамічного життя. Тому питання оформлення житла потрібно ретельно продумати. Стільниця з натурального каменю ー ключовий елемент інтер'єру. Вона виконує відразу дві функції ー практичну і декоративну. Використання каменю для виготовлення стільниці ー ідеальне рішення. Матеріал відрізняється міцністю, що дозволяє з честю витримувати підвищені навантаження. Різноманітність відтінків і текстур дає можливість підібрати підходящий варіант для будь-якої обстановки.
Стільниці
ми пропонуємо
Замовити стільниці

Кам'яна стільниця в інтер'єрі 

Конструкція з натурального матеріалу поєднує безпеку, функціональність і практичність. Якщо за каменем забезпечити правильний догляд, то він збереже експлуатаційні і декоративні властивості протягом десятків років. Окремо варто відзначити різноманітність гірських порід, що відкриває широкі можливості для створення унікального інтер'єру. 

Природа ー талановитий художник. Гірські породи представлені камінням однотонних кольорів і перехідних відтінків. Нерідко їх поверхні прикрашені малюнками, які можуть бути яскраво вираженими або ледь помітними. 

Залежно від особливостей інтер'єру стільниця виконується в певній формі, яка надає обстановці солідність, підкреслює її епатажність чи витончену елегантність. 

Вибір каменю для стільниці 

Для створення інтер'єрних рішень використовуються різні види гірських порід. Стабільно високим попитом користується граніт. Матеріал відрізняється рядом переваг: 

 • екологічна чистота, що виключає негативний вплив граніту на людину; 
 • високий рівень щільності, що гарантує довговічність конструкції; 
 • практичність. У процесі інтенсивної експлуатації вироби з граніту не втрачають робочих і декоративних якостей; 
 • різноманітність колірних рішень. Крім звичного сірого і чорного варіантів, граніт представлений світлими відтінками. Безумовним лідером продажів вважається кольоровий матеріал. 

Ще один популярний варіант ー мармур. Особливості матеріалу ー оригінальний колір і текстура, що робить вироби з нього унікальними. Додаткова перевага ー  антибактеріальні властивості за рахунок наявності в складі вапнякових порід. Але при замовленні стільниці з мармуру потрібно враховувати, що конструкція може змінити колір під впливом соку або вина. 

Для оформлення інтер'єру використовуються і інші гірські породи. До їх числа належить базальт ー камінь насиченого темного відтінку. Він не боїться механічних пошкоджень, не втрачає робочих характеристик під впливом ультрафіолету. Важливий плюс ー  довговічність. Вироби з базальту служать більше ста років. 

Ще один варіант ー стільниця з габро. Основні переваги матеріалу ー високий рівень твердості, привабливий вигляд і довговічність. 

Для створення оригінального інтер'єру рекомендується використовувати лабрадорит. Відмінна риса матеріалу ー наявність на поверхні світлих «сплесків», які надають стільниці схожість із зоряним небом. Додатковий плюс ー легкість обробки, що гарантує точну фаску.

Переваги

Особливості виготовлення стільниць 

Для обробки натурального каменю використовується спеціальне обладнання, управління яким здійснює комп'ютер. За рахунок такого підходу участь людини зведено до мінімуму, що виключає ризик помилок. Стикувальні шви, що утворюються в процесі виготовлення складних моделей, маскуються за допомогою декоративних елементів. Для обробки лицьових торців використовуються фаски. 

Кам'яні стільниці, виконані на замовлення, декоруються інкрустацією або мозаїкою. Вироби з філігранною обробкою мають високу художню цінність. 

Переваги виробів з натурального каменю 

Виготовлення стільниці з гірських порід має відразу кілька плюсів: 

 1. Конструкції відрізняються оригінальним дизайном, адже природа створює унікальні малюнки на поверхні матеріалу. 
 2. Камінь має підвищений рівень міцності, за рахунок чого вироби з нього не втрачають робочих характеристик під впливом високої температури, вогню або ультрафіолету. 
 3. Матеріал стійкий до пару і вологи. 
 4. Камінь зберігає декоративні властивості в процесі інтенсивної експлуатації, завдяки чому стільниці можуть використовуватися протягом кількох десятків років. 
 5. Натуральний камінь ー практичний матеріал, догляд за його поверхнею зводиться до видалення забруднень, що виникають в процесі приготування їжі. Якщо стільниця покриється подряпинами, то для повернення презентабельності досить відполірувати її поверхню. 

Вироби з каменю гармонійно впишуться в будь-який інтер'єр. Використовуючи різні колірні і фактурні рішення, можна створити оригінальний дизайн. За рахунок природного походження камінь гармонійно поєднується з будь-якими іншими матеріалами. 

Переваги замовлення виготовлення стільниці в PIETRA 

Співпраця з компанією має ряд плюсів: 

 • бездоганну якість продукції. Впровадження інноваційних технологій гарантує виготовлення виробів відповідно до європейських стандартів; 
 • використання сировини преміальної якості. Компанія безпосередньо завозить камені з Італії, Бразилії та Туреччини; 
 • адекватна вартість продукції. Завдяки гнучкій ціновій політиці менеджери фірми підберуть відповідні варіанти клієнтам з різними фінансовими можливостями; 
 • індивідуальний підхід і досвід роботи на ринку України більше 30 років. 

Клієнти можуть вивчити зразки каменю на складі або в шоурумі, що дозволяє купити стільницю, максимально повно відповідає особливостям інтер'єру і конкретних запитів.

каталог каменю
Гранит
Ціна за м2 - договірна
Alaska White
Підвіконня з граніту
Ціна за м2 - договірна
Підвіконня з граніту чорне
Кварцит
Ціна за м2 - договірна
південний Blue колотий
Лабрадорит
Ціна за м2 - договірна
Blue Pearl 1
Мармур
Ціна за м2 - договірна
Bianco Carrara CD1
Оникс
Ціна за м2 - договірна
Onice White 2
Підвіконня з мармуру
Ціна за м2 - договірна
Підвіконня з мармуру біле
Напівкоштовні камені
Ціна за м2 - договірна
Agate Umbra
Травертин
Ціна за м2 - договірна
Травертін Б'янко Стріато