САЛОН НАТУРАЛЬНОГО КАМНЮ

Залишити заявку
Потрібна консультація або залишилися питання стосовно товарів або послуг - заповніть форму і ми зв'яжемося з вами найближчим часом
Ваше ім'я*
Телефон*
Повідомлення
Панно
Іноді не потрібно шукати щось нове, вигадувати хитромудрі форми чи підбирати незвичайні матеріали. Достатньо заглянути назад в історію та почерпнути звідти стильні й ефектні ідеї. Одним з таких незабутих, але вдосконалених елементів декору є панно з натурального каменю. Це унікальна прикраса дорогого й елітного інтер'єру. Виглядає як малюнок або орнамент, викладений на підлозі чи стіні.
Панно
ми пропонуємо
Замовити панно

Використання в інтер'єрі панно з натурального каменю

Іноді не потрібно шукати щось нове, вигадувати хитромудрі форми чи підбирати незвичайні матеріали. Достатньо заглянути назад в історію та почерпнути звідти стильні й ефектні ідеї. Одним з таких незабутих, але вдосконалених елементів декору є панно з натурального каменю. Це унікальна прикраса дорогого й елітного інтер'єру. Виглядає як малюнок або орнамент, викладений на підлозі чи стіні.

Побачити подібне дизайнерське рішення можна не лише у приватних будинках і особняках, а й в офісах, кабінетах директора, шикарних апартаментах, престижних ресторанах тощо. Гарний декор зазвичай виступає родзинкою приміщення та миттєво привертає до себе увагу.

Характерні особливості

Панно з натурального каменю – це своєрідна картина, створена з різних природних мінералів. Подібна обробка здатна стати ключовим елементом декору. Вона вносить яскраві нотки в обстановку приміщення, виконаного у будь-якому стилі.

Однак декор несе не лише естетичну місію. Він здатний містити у собі корисну інформацію. Наприклад, зображення логотипу компанії або певну символіку. Переважно «мозаїку» з натурального матеріалу розміщують у самому центрі: у холі, залі чи при вході у приміщення. Технологія укладання дає можливість декорувати як горизонтальні та вертикальні поверхні, так і полотна, розташовані під нахилом.

Основні різновиди

Панно може створюватися у різних техніках. Серед них найпопулярнішими є наступні:

  • мозаїчні картини з каменю;
  • панно з плитки різних форм і розмірів;
  • мармурові «мозаїки»;
  • гранітні сюжети;
  • комплексні рішення з кількох різновидів мінералів.

Декоративні вироби з кожної групи мають певні особливості. Незвично, ефектно та стильно виглядає картина з мозаїки. Кожен камінь характеризується певними перевагами, серед яких можна виділити широкий спектр можливостей.

З вимог до мозаїки важливе значення має декоративність використовуваного матеріалу. Нерідко під час створення композиції мінерали підбираються з різним відтінком і відмінною фактурою. Завдяки цьому можна отримати будь-який сюжет без використання додаткових технік.

Панно з плитки викликає не менший захват і позитивні відгуки. Характерною особливістю композицій виступає геометричність. Подібні картини з каменю формуються з плиток з певним природним малюнком. Використовуються для декорування інтер'єру матеріали як з дорогоцінних, так і напівкоштовних каменів з різними текстурами.

Які використовуються мінерали

Природний камінь є міцним і надійним матеріалом з неповторними декоративними характеристиками. З давніх-давен мінерали використовують для декорування інтер'єрів. З натурального матеріалу створювали різні мозаїки, панно, картини. Сьогодні ми милуємося творіннями не забутого через сторіччя римського та флорентійського мозаїчного мистецтва. Однак сучасні майстри не гірше наших предків вміють створювати розкішні вироби з природних матеріалів.

Серед найпоширеніших натуральних каменів, які використовують для створення панно, можна виділити мармур і граніт. Перший мінерал дозволяє створити аристократичні та неповторні сюжети завдяки унікальному малюнку. Сучасні технології формування мармурових картин дають можливість надати мінералу необхідну форму, зберігаючи при цьому красу фактури. Якщо правильно вибрати відтінки, то вдасться сформувати незвичайні та цікаві візуальні ефекти. А надзвичайна стійкість до потрапляння прямих сонячних променів дозволяє надовго зберегти насиченість кольору.

Панно з природного граніту не поступається за якістю мармуровому. Однак має візуальні відмінності. Вагомими перевагами мінералу виступають механічна міцність і стійкість до впливу перепаду температур. Тому можна створювати композиції не лише у приміщеннях, але й на прибудинкових ділянках.

Які бувають розміри

Панно з мармуру, граніту та решти природних мінералів можна зробити будь-якого розміру. Товщина основних елементів, які використовуються для виробництва, становлять 10-30 см. Однак найпоширенішим варіантом є плитки 20 мм.

Сучасні технології випуску, нарізування й укладання мінералу зробили панно з природного каменю неймовірно популярним і доступнішим за ціною. Поверхня проходить ряд обробок, серед яких можуть бути полірування, шліфування, матування, зістарювання тощо. Це дозволяє надати потрібну фактуру, забезпечивши гарний вигляд.

Характерні переваги

Панно з каменю в Україні можна замовити у будь-якому виконанні у компанії Pietra, де працюють професіонали своєї справи. Майстри спеціалізуються на виготовленні декоративних виробів з натуральних мінералів. Завдяки великому досвіду та високій кваліфікації вдається отримати відмінні результати.

Серед переваг композиції з каменю можна виділити наступні:

  • ефектний вигляд й оригінальні дизайнерські рішення;
  • універсальне використання у приміщенні;
  • відмінні експлуатаційні характеристики.

Вибирають панно для декору інтер'єру внаслідок універсальності та розмаїттю можливостей. Нерідко фрагменти використовують в іншій сфері. Ними прикрашають бордюри, доповнюючи підсвічуванням. Виходить доволі ефектний декор.

каталог каменю
Гранит
Ціна за м2 - договірна
Azul Barracuda
Підвіконня з граніту
Ціна за м2 - договірна
Підвіконня з граніту чорне
Кварцит
Ціна за м2 - договірна
Кортечія Екстра
Лабрадорит
Ціна за м2 - договірна
Lemurian
Мармур
Ціна за м2 - договірна
Calacatta
Оникс
Ціна за м2 - договірна
Онікс Верде Персіано
Підвіконня з мармуру
Ціна за м2 - договірна
Підвіконня з мармуру біле
Напівкоштовні камені
Ціна за м2 - договірна
Frapuccino
Травертин
Ціна за м2 - договірна
Травертин Light Brushed