САЛОН НАТУРАЛЬНОГО КАМНЮ

Бренди з якими працюємо

Залишити заявку
Потрібна консультація або залишилися питання стосовно товарів або послуг - заповніть форму і ми зв'яжемося з вами найближчим часом
Ваше ім'я*
Телефон*
Повідомлення
світ натурального каменю
Проверенные бренды
brands-info

Бренди

Компанія PIETRA — прямий постачальник натурального каменю з різних куточків світу: від Італії та Туреччини до Бразилії і Мадагаскару. Ми працюємо з такими відомими і перевіреними брендами, як Antolini Italy, NB Bagnara, Favorita, Bruno Lucchetti та ін.

Antolini Italy

Компанія Antolini Italy (Antolini Luigi & C.) за шість десятиліть свого розвитку в індустрії каменеобробки досягла небувалих висот. Вона відкрила перший в світі завод з повністю роботизованим виробництвом, який реалізує концепцію Індустрії 4.0 (четверта промислова революція). Спеціально для Antolini була розроблена інноваційна вакуумна технологія AVT, створена для зміцнення матеріалів з каменю. Вся їхня продукція проходить суворий контроль якості і обробку унікальним антибактеріальним засобом Azerobact, що не залишає ніяких шансів бактеріям і цвілі.

Favorita

Протягом 50 років італійська компанія Favorita займає лідируючі позиції на ринку каменеобробки. Працює з натуральними мармуром, гранітом, кварцитом, оніксом та іншими напівкоштовними каменями. Вся їхня продукція поставляється з кращих кар'єрів світу і обробляється за найсучаснішими технологіями на обладнанні покоління Індустрії 4.0. Політика фірми націлена на збереження навколишнього середовища і мінімізацію негативного впливу виробництва на екологію.

NB Bagnara

В результаті праці трьох поколінь родини Bagnara маленька каменоломня в Північній Італії перетворилася на бренд світового масштабу. Сьогодні NB Bagnara володіє власними ексклюзивними кар'єрами і співпрацює з постачальниками каменю з усього світу. З метою турботи про навколишнє середовище компанія використовує інноваційне обладнання, негативний вплив якого на екологію зведено до мінімуму. Оптимізована логістика гарантує використання екологічного транспорту.

Bruno Lucchetti

Високоякісні матеріали і піввіковий досвід Bruno Lucchetti в сфері обробки натурального каменю забезпечують компанії успішний розвиток і довіру клієнтів. Фірма спеціалізується на роботах з мармуром, гранітом, оніксом і кварцитом, безперервно підвищуючи кваліфікацію своїх співробітників і беручи участь у різних міжнародних виставках і заходах.

Співпрацюючи з цими брендами, ми поділяємо їх прагнення максимально убезпечити навколишнє середовище від побічних ефектів виробництва. Головна місія фабрики натурального каменю PIETRA — виробляти високоякісну і ексклюзивну продукцію, задовольняючи найвибагливіші і найвишуканіші смаки наших клієнтів.