САЛОН НАТУРАЛЬНОГО КАМНЮ

Залишити заявку
Потрібна консультація або залишилися питання стосовно товарів або послуг - заповніть форму і ми зв'яжемося з вами найближчим часом
Ваше ім'я*
Телефон*
Повідомлення
Виготовлення та встановлення виробів
Компанія PIETRA пропонує послуги з виробництва та встановлення виробів і предметів інтер'єру з натурального каменю. Цей матеріал залишається одним з найбільш популярних, що використовуються для будівництва та облаштування приміщень. Природний камінь — універсальний варіант, який підійде для створення будь-яких елементів внутрішнього або зовнішнього оздоблення.
Виготовлення та встановлення виробів
Комплекс робіт
Виготовлення та встановлення виробів з натурального каменю в Україні

Натуральний камінь здавна вважається ознакою багатства та показником високого статусу власника. Наприклад, фасад з природного матеріалу можна назвати справжньою візитною карткою будинку. Таке облицювання зберігає зовнішній вигляд роками і є свідченням респектабельності.

Для оздоблення кухонних приміщень нерідко застосовується граніт. Він поєднує в собі функціональність й естетичність. Використання мармуру також дозволить створити розкішний інтер’єр. З природного каменю часто виготовляють підвіконня. Ці деталі найбільш схильні до впливу навколишнього середовища.

Властивості каменів  

Основні переваги та особливості натурального каменю:

 1. Довговічність. Пропоновані нами матеріали мають максимальну міцність, в цьому питанні їм немає рівних. Кам'яні вироби не руйнуються й не втрачають своїх властивостей, незалежно від зовнішніх впливів та умов.
 2. Унікальність.  Предмети інтер'єру з каменя демонструють індивідуальність. Натуральний матеріал не можна підробити, його текстура завжди оригінальна.
 3. Висока міцність. Вироби з каменю є найміцнішими. Навіть при падінні важких предметів відсутня ймовірність пошкодження структури.
 4. Стійкість до зношування. Плитка з природного матеріалу — ідеальний варіант для місць, де проходить велика кількість людей.
 5. Несприйнятливість до температурних перепадів. Якщо пролити на стільницю окріп або поставити гарячу тарілку, нічого не відбудеться. Крім того, конструкції  витривалі до дії лугів та кислот.
 6. Екологічність. Вироби з мармуру, граніту, кварциту й онікса не мають негативного впливу на організм. Навпаки, у цих матеріалів є антисептичні властивості.
 7. Великий вибір. Різноманітність природного каменю сприяє величезному дизайнерському потенціалу. З матеріалу можна зробити що завгодно — все залежить від вашої уяви.

Для кам'яних виробів і предметів характерна висока щільність структури, внаслідок чого вони не вбирають рідину та не деформуються. При загальних функціональних особливостях кожен тип має власні якості, зумовлені його специфічними характеристиками.

Широкий асортимент

Для виробництва можуть використовуватися:

 1. Мармур. Термостійкий і міцний матеріал, термін служби складає від 100 років. Протягом всього періоду використання візуально не змінюється, стає лише більш крихким всередині. Натуральний мармур, на відміну від штучного, стійкий до температурних перепадів.
 2. Лабрадорит. Чудовий варіант для декору приміщень і облицювання. Його можна шліфувати та різати, обробляти термічно, тому виробництво поставлено на потік. Важливими особливостями матеріалу є екологічність і відсутність радіоактивності. Коефіцієнт водопоглинання мінімальний, тому каменю не страшна корозія.
 3. Граніт. Є одним з найбільш міцних і довговічних. Гранітні вироби можуть служити не менше 500 років. При нагріванні кам'яні предмети не виділяють шкідливих речовин і елементів, які можуть згубно впливати на здоров'я людини. Граніт — універсальний матеріал, оскільки може комбінуватися з металом, керамікою і деревом.
 4. Кварцит. Екологічно чиста гірська порода, що складається з дрібних частинок кварцу і не містить домішок в складі. Як й інші натуральні камені, кварцит довговічний та вогнетривкий. Його теплопровідність мінімальна, а в експлуатації матеріал невибагливий.
 5. Онікс. Для нього характерна дзеркальна поверхня. Вироби з оніксу виглядають шляхетно. Цей камінь не дряпається, тому нема потреби його реставрувати. Відмінна альтернатива мармуру, використовується для оздоблення стін та камінів.

Також для виробів використовують напівкоштовні види каменю. Різні відтінки і текстура надають приміщенню розкішний вигляд, роблячи інтер'єр стильним та гарним.

 

Комплекс послуг по роботі з каменем

PIETRA пропонує комплексний підхід до роботи з натуральною сировиною:

 • виготовлення та встановлення;
 • виміри;
 • проєктування.

У нас можна замовити предмети з природної сировини будь-якої складності. Після оформлення заявки ми запросимо вас до нашої шоу-рум або на склад, щоб ознайомити з характеристиками різних видів матеріалів і підібрати оптимальний варіант. Вибираєте необхідний спосіб обробки, після чого наш спеціаліст, що робить заміри, виїжджає на об'єкт. Завдяки правильним розрахункам можна уникнути складнощів при встановленні готових конструкцій.

Наші переваги

Причини співпрацювати з PIETRA:

 1. Прийнятні ціни. Прямі постачання зменшують собівартість матеріалів і дозволяють економити клієнтам. Гнучка цінова політика передбачає знижки.
 2. Краще обладнання в Україні. PIETRA використовує високоточні та багатофункціональні верстати для виготовлення й оброблення виробів.
 3. Комплексний підхід. Ми беремося за проєкти будь-якої складності. Також у нас можна придбати натуральний камінь — оптом і в роздріб.
 4. Гарантія результату. Під час виробництва та встановлення ми дотримуємося міжнародних вимог і стандартів якості.

Для отримання безоплатної консультації залиште заявку на сайті або зв'яжіться з менеджером.