САЛОН НАТУРАЛЬНОГО КАМНЮ

Проектування

Залишити заявку
Потрібна консультація або залишилися питання стосовно товарів або послуг - заповніть форму і ми зв'яжемося з вами найближчим часом
Ваше ім'я*
Телефон*
Повідомлення
Проєктування виробів
Вироби й елементи декору з природного каменю створюють в інтер'єрі атмосферу розкоші та вишуканості. Їх привабливість зумовлена ​​естетичністю й унікальністю. Проєктування виробів з природного каменю — один із пріоритетних напрямків діяльності PIETRA.
Проектування
Комплекс робіт
Проєктування виробів з натурального каменю

У яких випадках ми можемо вам допомогти:

 • у замовника є готовий проєкт і потрібно виготовити виріб;
 • у клієнта немає проєкту, але є ідея, яку ми допоможемо втілити в життя;
 • немає ні проєкту, ні ідеї, але є бажання щось змінити в інтер'єрі.

Попередньо потрібно визначитися, в якому стилі буде виконаний декор. Наші фахівці допоможуть вибрати форму, розміри і дизайн, який буде відповідати вашим вимогам. Наприклад, для хай-теку характерне комбінування з металом та склом. Вироби в класичному стилі мають точну симетрію і прямі лінії. Модерн характеризується плавними рисами, а постмодерн дозволяє комбінувати кілька напрямків.

Ми працюємо з наступними матеріалами:

 1. Мармур. У каталозі представлені десятки варіантів та стилів. Мармур —  оптимальний вибір для тих, кому важливі міцність й естетичність. Для цього матеріалу характерна стійкість до різних зовнішніх факторів, у тому числі до температурних коливань.
 2. Граніт. Синонім надійності та довговічності. Обирайте краще забарвлення, яка підійде для вашого інтер'єру. Це екологічний матеріал, який при використанні не виділяє шкідливих для організму речовин.
 3. Кварцит. Найчистіший камінь, в складі якого немає домішок. Для кварциту також характерні стабільність та краса. Період його використання один з найдовготриваліших.
 4. Напівкоштовні камені. Виглядають дорого і бездоганно.
 1. Онікс. Виділятиметься в будь-якому інтер'єрі. Для онікса характерна стійкість до зовнішніх впливів. Матеріал не дряпається, на ньому не з'являються потертості та дефекти. Реставрація оніксових виробів не потрібна.
 2. Лабрадорит. Також чудовий вибір для оздоблення.

Непогано в інтер'єрі виглядають вироби, що поєднують кілька напрямків декору. Правильний підхід дозволить втілити в життя найсміливіші й неординарні рішення.

 

Етапи проєктування

Як замовити проєктування:

 1. Оформлення заявки. Зателефонуйте нашому представнику або надішліть запит на сайті.
 2. Консультація. Менеджер відповість на всі запитання.
 3. Створення дизайну. Наші спеціалісти приступають до виконання завдання. Розробляється 3D-візуалізація, проводиться вибір найбільш придатного натурального каменю за кольором.
 4. Виконання інженерних робіт.
 5. Складання робочої документації.

Одним з основних умов тривалої та якісної експлуатації виробів з природного каменю є сервісне обслуговування. Предмети інтер'єру або облицювання поліруються й обробляються спеціальними засобами, внаслідок чого зберігається їх природна краса.

Затвердження ескізу експерта

В першу чергу складається ескіз, в якому повинні бути відображені стиль приміщення і матеріал для виготовлення виробів. Відповідно до зроблених вимірів розробляється 3D-модель об'єкта. Після цього наші фахівці зв'язуються з клієнтом, щоб надати всю необхідну інформацію та отримати згоду. Створенням 3D-прототипів займаються інженери-проєктувальники. Даний етап дозволить клієнтові отримати загальне уявлення про те, де в приміщенні будуть розташовуватися кам'яні вироби і предмети. На цьому етапі важливо змоделювати як природне денне, так і нічне, а також штучне освітлення.

Після того як ескізний проєкт буде затверджений, команда починає працювати над створенням креслень. Їх розробка обов'язкова, оскільки документи відправляються у виробничі цехи. За кресленнями створюються предмети декору. При складанні проєкту беруть до уваги навантаження. Якщо мова йде про виробництво стільниць або підвіконь, це необхідно для підбору оптимальної товщини плит. Також навантаження враховується для виготовлення опорних конструкцій.

Наші переваги

Причини співпрацювати з PIETRA:

 1. Прийнятні ціни. Прямі поставлення матеріалів дозволяють нам запропоновувати вигідні умови співпраці для своїх замовників.
 2. Комплексний підхід. PIETRA не лише надає послуги з проєктування, але й займається виготовленням предметів  з природного каменю. У нашому арсеналі — високотехнологічні виробничі потужності та найкраще обладнання в Україні, за допомогою якого ми виконуємо роботи по гідроабразивному різанню і розпилу граніту, мармуру. Також є можливість замовити встановлення елементів декору.
 3. Професіоналізм. PIETRA створює вироби з каменю будь-якої складності. У наших фахівців величезний досвід у сфері проєктування та виготовлення деталей інтер'єру. Всі предмети виробляються індивідуально, відповідно до побажань і вимог клієнта.
 4. Додаткові послуги. Крім проєктування та сервісного обслуговування, ми пропонуємо реставрацію кам'яних конструкцій. Фахівці PIETRA швидко усунуть будь-які дефекти, у тому числі тріщини й відколи, отримані в результаті помилок, допущених під час експлуатації, або під впливом зовнішніх факторів. Можлива заміна окремих декоративних деталей.

Для отримання безоплатної консультації зв'яжіться з нашим менеджером. Представник PIETRA відповість на всі запитання і допоможе визначитися з вибором, враховуючи особливості проєкту.