САЛОН НАТУРАЛЬНОГО КАМНЮ

Залишити заявку
Потрібна консультація або залишилися питання стосовно товарів або послуг - заповніть форму і ми зв'яжемося з вами найближчим часом
Ваше ім'я*
Телефон*
Повідомлення
Послуги вимірювання
Наша компанія пропонує клієнтам послуги вимірювання перед початком виготовлення будь-яких предметів з натурального каменю. Цей аспект дуже важливий, оскільки від правильності розмірів залежить точність робіт. Саме заміри вважаються базою для оформлення кошторису витрат і подальшого виробництва та встановлення кам'яних конструкцій.
Послуги вимірювання
Комплекс робіт
Послуги вимірювання для виробництва

Які камені ми використовуємо для виготовлення виробів:

 1. Граніт. Міцний і довговічний матеріал, термін служби якого становить не менше 500 років. Екологічна сировина, що не виділяє шкідливих речовин при нагріванні або контакті з хімічною рідиною. Універсальний варіант, який можна комбінувати як з іншими каменями, так і з натуральним деревом, металом та керамікою.
 2. Мармур. Відмінний вибір для тих, хто цінує естетичність і незламність. Мармурові вироби зберігають свої властивості навіть протягом всього періоду експлуатації. Натуральний матеріал несприйнятливий до високих температур та їх перепадів.
 3. Кварцит. Суміш не містить домішків, тому для людини цей камінь абсолютно безпечний. Для кварциту характерні значна вогневитривалість, а також відсутність особливих вимог по догляду.
 1. Сподумени. Такі вироби виглядають бездоганно, поважно і демонструють багатство.
 2. Лабрадорит. Один з кращих варіантів для оздоблення. Камінь піддається термообробці, його можна різати та шліфувати, стійкий до корозії.
 3. Онікс. Має надзвичайну дзеркальну поверхню. Одна з ознак онікса — матеріал не дряпається.

Технологія і особливості вимірювання залежать від типу виробів. Наприклад, установлення підвіконь рекомендоване до того, як почнеться чистове оздоблення квартири. Під час замірів необхідно точно визначити, з чого зроблено основу. Відповідно до цього підбирається оптимальний клей для забезпечення кращої адгезії. Якщо в приміщенні декілька вікон на одній стіні, необхідно перевірити рівень установлення віконних рам. Потім приймається рішення з монтажу підвіконь — вони будуть розташовуватися під раму або в один рівень та прилягати до неї.

Якщо мова йде про вимірювання стільниці з натурального каменю, в першу чергу потрібно дізнатися рівень розташування нижніх шафок кухонного гарнітура. Якщо є необхідність, вони встановлюються на одній висоті. Проміжків між стільницею і стінами бути не повинно, тому після монтажу ставляться пристінкові бортики. Якщо облицювання на стінах відсутнє, після встановлення можна поставити кам'яний фартух або оздобити робочі поверхні мозаїкою, плиткою.

Виїзд на об'єкт спеціаліста нашої компанії

У більшості випадків виїзд фахівця на об'єкт безплатний. Поки він виконує свої функціональні обов'язки, ви можете отримати консультацію з будь-яких питань, пов'язаних з вибором природного каменю. Нерідко клієнти не розуміють, який матеріал краще використовувати для оздоблення приміщень. Якщо ж ви знаєте, що саме буде застосовуватися, під час вимірювання є можливість побачити зразки. Це потрібно, щоб оцінити, як вони поєднуються з іншими матеріалами та який матимуть вигляд в інтер'єрі.

Спеціаліст PIETRA безоплатно проконсультує і дасть рекомендації щодо вибору оптимального варіанту. Ви заощадите не тільки свої сили, а й час. Поки наш фахівець буде виконувати свої завдання, присутність замовника обов'язкова. Якщо з якихось причин клієнт не може приїхати, на об'єкті повинна бути довірена особа.

Що входить в процедуру здійснення замірів

В процедуру вимірювання входить:

 • визначення геометричних характеристик конструкції або об'єкта для подальшого розрахунку і монтажу вже готового виробу;
 • вибір матеріалу з урахуванням вимог замовника та особливостей використання;
 • визначення та узгодження параметрів монтованих предметів;
 • діагностика стану приміщення або об'єкта, а також оцінка його підготовленості до встановлення;
 • надання рекомендацій з підготовки — роботи можуть виконуватися представниками клієнта або виробника;
 • визначення та узгодження кількості технологічних отворів у готовому виробі;
 • розрахунок необхідного обсягу сировини для виробництва, а також елементів кріплення та витратних матеріалів;
 • складання кошторису й визначення термінів монтажних робіт, здавання проєкту.

Фахівці PIETRA нададуть кошторис найближчим часом після вимірювання. Щоб замовити виїзд нашого працівника, залиште заявку на сайті або зв'яжіться з менеджером компанії за вказаним номером.

Наші переваги

Причини співпрацювати з нами:

 1. Професіоналізм. Ми не перший рік працюємо на ринку — фахівці PIETRA знайомі з усіма тонкощами та особливостями виконання замірів, а також виготовлення виробів з натурального каменю. Компанія пропонує замовникам оптимальні рішення з урахуванням їх вимог і бюджету. PIETRA гарантує: ви залишитеся задоволені результатом.
 2. Прийнятні ціни. У нас власне виробництво і краще роботизоване обладнання в Україні. Завдяки сучасним технологіям отримуємо відмінний результат.
 3. Індивідуальний підхід. При реалізації поставлених завдань ми враховуємо особливості кожного проєкту.
 4. Комплексний підхід. Є можливість замовити не лише вимірювання, а й виробництво деталей інтер'єру або виробів з природного каменю. Також PIETRA пропонує оздоблення об'єктів, декорування та реставраційні роботи.

Для безоплатної  консультації зв'яжіться з нашим менеджером. Ми пропонуємо знижки на матеріал й окремі види робіт. Щоб ознайомитися зі зразками каменів, відвідайте наш шоу-рум.