САЛОН НАТУРАЛЬНОГО КАМНЮ

Вибір кухонної стільниці за кольором: на що звернути увагу

Top
Корисне
12 Сентября 2021
Вибір меблів на кухню завжди складний. Тут доводиться думати не тільки про красу, а й про функціональність. Важливо, щоб меблі були місткими, міцними, не сильно громіздкими.
Вибір кухонної стільниці за кольором: на що звернути увагу

Вибір кухонної стільниці за кольором: на що звернути увагу

Вибір меблів на кухню завжди складний. Тут доводиться думати не тільки про красу, а й про функціональність. Важливо, щоб меблі були місткими, міцними, не сильно громіздкими. Який колір стільниці краще для кухні? Це ще одне складне питання, яке стосується не тільки особистого смаку. При виборі кольорів враховують площу приміщення, відтінки стін, стель і навіть штор. Підбір кольору стільниці на кухню з каменю стає ще складнішим. Справа в тому, що не завжди є такі відтінки, які вимагає Ваш інтер'єр. На чому ж зупинитися?

Вибір кухонної стільниці за кольором

Існують сотні матеріалів і варіацій найкращих кухонних стільниць. Однак давайте сконцентруємося на кольорі, який підкреслює бажану атмосферу і настрій, замість того, щоб зосередитися на цих пунктах.

Пропонуємо кілька порад. Ви можете їх дотримуватися, щоб зробити підбір кольору. Додаткові відтінки меблів і кухонних стільниць:

  1. Шафи з вишні або червоного дерева мають глибокі тони. Якщо у Вас є цей колірний фон, тоді додатковий колір Вашої кухонної стільниці може включати синій, сірий, зелений.
  2. Для меблів з дуба часто встановлюють шавлієву модель з кераміки або граніту. Крім того, помаранчевий тон шаф поєднується з блакитно-сірими площинами.
  3. Щоб домогтися природного землистого тепла, Ви можете вибрати сусідні відтінки в колірному колі. Це означає, що один варіант підходить для кухонних шаф, а інший – для робочої поверхні.

Вибір відповідного кольору з урахуванням практичності і ступеня маркості

Кожному кольору відповідають настрій і атмосфера. Це сильно впливає на реконструкцію Вашої кухні.

Поради щодо вибору кольору стільниці:

  1. Білий з дрібними прожилками. Білосніжна краса мармурових стільниць як і раніше викликає у багатьох захоплення. Фон з зернистими або дрібними прожилками створює приголомшливий вид сучасних кухонь. Стільниці з кварцу або граніту мають білий або бежевий колір, який може підходити до цього колірному ансамблю. Нейтральний тон – важлива змінна для створення сучасної атмосфери під час ремонту Вашої кухні. Якщо приміщення маленьке, то білі меблі створять ілюзію великого простору. Крім того, він демонструє чистоту, відчуття простору в кімнаті. Тон доповнює дерев'яні і латунні акценти.
  2. Абсолютно біла модель. Така стільниця – кращий вибір, якщо ви хочете створити мінімалістичну атмосферу. Колір відмінно поєднується з дерев'яними зернистими предметами з червоного дерева і хромованими горизонтальними поверхнями. Більш того, для вузького кухонного простору білий ідеальний. Він створює відчуття простору, свободи.
  3. Установка дерев'яної моделі. Така кухонна стільниця – це здорово, тому що вона створює домашню і теплу атмосферу на Вашій сучасній кухні. Розумний вибір для оформлення перехідної кухонної теми. Дерев'яна стільниця-острівець хороша в поєднанні з кам'яною, пов'язаною зі стіною. Місце буде являти собою теплий сільський центр Вашого сучасного оазису.
  4. Нейтральні за відтінками варіанти. Це стільниці з натурального каменю сірого кольору. Тон дуже доброзичливий, універсальний, комбінується з іншими акцентами і химерними кольоровими. Він забезпечує баланс між білим і темним, покращуючи естетику простору. Якщо Ви вирішите використовувати різні яскраві кольори для кухонної шафи, то сіра стільниця може легко поєднуватися з ними. Точно так же вона доповнить будь-яку хромовану обробку.
  5. Установка чорних моделей. Вони можуть добре поєднуватися з темними або барвистими кухонними шафами. Варіант стане «родзинкою» Вашої кухні, коли все інше має світлі відтінки.

Залучення чорних акцентів – модна тема сьогодні. Вона ділить лідерство з білими або світлими кухнями. Якщо у вас є дзеркало або фартух з димчастими візерунками, чорна кухонна поверхня може повністю поліпшити естетику.

Крім того, для мінімалістського підходу Ви завжди можете вибрати чорно-білий тон. Він підтримує як сучасну, так і традиційну атмосферу.

Отже, перед Вами стільниці з натурального каменю. Який колір вибрати? З порад, які описані вище, вже можна зібрати повноцінну картину своїх бажань. Багато натуральних каменів мають товсті прожилки. Це цікаво використовують в декорі. Спонтанний потік таких прожилок воістину заворожує, сильно контрастує з темною кухонними меблями. При використанні на невеликих площах шви не будуть видні, оскільки вони візуально приховані візерунками.

Особливості кольору натурального каменю

Натуральний камінь в усі часи користується попитом не тільки у внутрішній або зовнішній обробці, але і в виготовленні різних предметів меблів. Стільниця з граніту або мармуру прослужить довго, при цьому не втратить свою привабливість.

Зараз на ринку представлений широкий вибір відтінків натурального каменю. Всі вони залежать від природи походження. Мають вплив клімат і умови середовища, в яких утворився мармур або граніт. Найпоширенішими кольорами вважають білий, сірий, слонову кістку, чорний, рожевий, коричневий. Можна знайти і більш рідкісні, цікаві відтінки. Вони будуть максимально гармонійно поєднуватися з меблями на кухні.